STM32H743XIH6
Symbol Micros:
UISTM32h743xih6
Obudowa: TFBGA256
Microcontroller IC 32-Bit 400MHz 2MB FLASH STM32H743XIH6TR;
Parametry
| Liczba wejść/wyjść: | 168 |
| Obudowa: | TFBGA256 |
| Pamięć RAM: | 1MB |
| Częstotliwość: | 480MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,62V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 2MB |
| Architektura: | 32-bit |
| Liczba wejść/wyjść: | 168 |
| Obudowa: | TFBGA256 |
| Pamięć RAM: | 1MB |
| Częstotliwość: | 480MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,62V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 2MB |
| Architektura: | 32-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Interfejs ETHERNET: | TAK |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Interfejs CAN: | TAK |
| Interfejs CRYPT: | NIE |
| Interfejs SPI: | TAK |
| Interfejs TWI (I2C): | TAK |
| Interfejs UART/USART: | TAK |
| Interfejs USB: | TAK |
| Przetwornik A/D: | TAK |
| Przetwornik D/A: | TAK |