STM32L010F4P6
Symbol Micros:
UISTM32l010f4p6
Obudowa: TSSOP20
Value line Ultra-low-power ARM C STM32L010F4P6TR
Parametry
| Liczba wejść/wyjść: | 16 |
| Obudowa: | TSSOP20 |
| Pamięć RAM: | 2kB |
| Częstotliwość: | 32,000MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,8V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 16kB |
| Pamięć EEPROM: | 128B |
| Liczba wejść/wyjść: | 16 |
| Obudowa: | TSSOP20 |
| Pamięć RAM: | 2kB |
| Częstotliwość: | 32,000MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,8V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 16kB |
| Pamięć EEPROM: | 128B |
| Architektura: | 32-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Interfejs ETHERNET: | NIE |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Interfejs CAN: | NIE |
| Interfejs CRYPT: | NIE |
| Interfejs SPI: | TAK |
| Interfejs TWI (I2C): | TAK |
| Interfejs UART/USART: | TAK |
| Interfejs USB: | NIE |
| Przetwornik A/D: | TAK |
| Przetwornik D/A: | NIE |