STM32WLE5CCU6
Symbol Micros:
UISTM32wle5ccu6
Obudowa: UFQFPN48(7x7)
Module 802.11 960MHz 600Kbps 48-Pin UFQFPN EP
Parametry
| Liczba wejść/wyjść: | 29 |
| Obudowa: | UFQFPN48(7x7) |
| Częstotliwość: | 960MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,8V ~ 3,6V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Interfejs ETHERNET: | NIE |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Liczba wejść/wyjść: | 29 |
| Obudowa: | UFQFPN48(7x7) |
| Częstotliwość: | 960MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,8V ~ 3,6V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Interfejs ETHERNET: | NIE |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Interfejs CAN: | NIE |
| Interfejs CRYPT: | NIE |
| Interfejs SPI: | TAK |
| Interfejs TWI (I2C): | TAK |
| Interfejs UART/USART: | TAK |
| Interfejs USB: | NIE |