TB6560AHQ
Symbol Micros:
UITB6560ahq
Obudowa: HZIP25
Sterownik silnika krokowego; PWM Chopper-Type; 3A; 4,5V~34V; -30°C ~85°C; Odpowiednik: TB6560AHQ(O); TB6560AHQ(O,8);
Parametry
| Zakres napięcia zasilania: | 4,5V~34V |
| Obudowa: | HZIP25 |
| Prąd: | 3A |
| Producent: | TOSHIBA |
| Typ układu scalonego: | Sterownik |
| Temperatura pracy (zakres): | -30°C ~ 85°C |
| Liczba kanałów: | 2 |
Producent: Toshiba
Symbol producenta: TB6560AHQ RoHS
Obudowa dokładna: HZIP25
karta katalogowa
Stan magazynowy:
21 szt.
| ilość szt. | 1+ | 4+ | 14+ | 56+ | 168+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 18,5800 | 16,2000 | 15,1300 | 14,5300 | 14,2900 |
Producent: Toshiba
Symbol producenta: TB6560AHQ(O,8)
Obudowa dokładna: HZIP25
Magazyn zewnętrzny:
110 szt.
| ilość szt. | 28+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 18,0783 |
| Zakres napięcia zasilania: | 4,5V~34V |
| Obudowa: | HZIP25 |
| Prąd: | 3A |
| Producent: | TOSHIBA |
| Typ układu scalonego: | Sterownik |
| Temperatura pracy (zakres): | -30°C ~ 85°C |
| Liczba kanałów: | 2 |