TB6600HG Toshiba
Symbol Micros:
UITB6600HG
Obudowa: HZIP25
PWM Chopper-Type bipolar Stepping Motor Driver IC 0.4Ω 50V 5A TB6600HG(O)
Parametry
| Zakres napięcia zasilania: | 2V ~ 5,5V |
| Obudowa: | HZIP25 |
| Prąd: | 4,5A |
| Producent: | TOSHIBA |
| Typ układu scalonego: | Sterownik |
| Temperatura pracy (zakres): | -30°C ~ 85°C |
| Liczba kanałów: | 1 |
Producent: Toshiba
Symbol producenta: TB6600HG(O) RoHS
Obudowa dokładna: HZIP25
karta katalogowa
Stan magazynowy:
8 szt.
| ilość szt. | 1+ | 4+ | 17+ | 51+ | 68+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 22,6300 | 20,4700 | 19,3700 | 18,9400 | 18,8600 |
Producent: Toshiba
Symbol producenta: TB6600HG(O)
Obudowa dokładna: HZIP25
Magazyn zewnętrzny:
119 szt.
| ilość szt. | 119+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 18,8600 |
| Zakres napięcia zasilania: | 2V ~ 5,5V |
| Obudowa: | HZIP25 |
| Prąd: | 4,5A |
| Producent: | TOSHIBA |
| Typ układu scalonego: | Sterownik |
| Temperatura pracy (zakres): | -30°C ~ 85°C |
| Liczba kanałów: | 1 |