TEN 5-1223 Traco Power
Symbol Micros:
UITEN5-1223
Obudowa:
Module DC-DC 12VIN 2-OUT 15V/-15V 0.2A/-0.2A 6W 8-Pin Metal DIP
Parametry
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,2A |
| Sprawność: | 84% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 9V ~ 18V |
| Prąd wyjściowy2: | -200mA |
| Moc: | 6,0W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 15V |
| Napięcie wejściowe: | 12V |
Producent: TRACO POWER
Symbol producenta: TEN 5-1223
Obudowa dokładna:
Magazyn zewnętrzny:
372 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 98,8277 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,2A |
| Sprawność: | 84% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 9V ~ 18V |
| Prąd wyjściowy2: | -200mA |
| Moc: | 6,0W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 15V |
| Napięcie wejściowe: | 12V |
| Napiecie wtórne 2: | -15V |