TEN 5-2411WI Traco Power
Symbol Micros:
UITEN5-2411WI
Obudowa:
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 1A 6W 7-Pin Metal DIP
Parametry
| Prąd wyjściowy [A]: | 1A |
| Sprawność: | 78% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 9V ~ 36V |
| Moc: | 6,0W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5V |
| Napięcie wejściowe: | 24V |
Producent: TRACO POWER
Symbol producenta: TEN 5-2411WI
Obudowa dokładna:
Magazyn zewnętrzny:
314 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 103,7967 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1A |
| Sprawność: | 78% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 9V ~ 36V |
| Moc: | 6,0W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5V |
| Napięcie wejściowe: | 24V |