TEN 5-2423WI Traco Power
Symbol Micros:
UITEN5-2423WI
Obudowa:
Module DC-DC 24VIN 2-OUT 15V/-15V 0.2A/-0.2A 6W 8-Pin Metal DIP
Parametry
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,2A |
| Sprawność: | 82% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 9V ~ 36V |
| Napięcie wyjściowe zakres [V]: | +/-15V |
| Moc: | 6,0W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 15V |
| Napięcie wejściowe: | 24V |
Producent: TRACO POWER
Symbol producenta: TEN 5-2423WI
Obudowa dokładna:
Magazyn zewnętrzny:
105 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 84,5711 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,2A |
| Sprawność: | 82% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 9V ~ 36V |
| Napięcie wyjściowe zakres [V]: | +/-15V |
| Moc: | 6,0W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 15V |
| Napięcie wejściowe: | 24V |
| Napięcie wyjściowe symetryczne: | +/-15V |