TEN 8-2411 Traco Power
Symbol Micros:
UITEN8-2411
Obudowa: Rys.TEN8
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 1.5A 8W 9-Pin Metal DIP
Parametry
| Prąd wyjściowy [A]: | 1,5A |
| Sprawność: | 83% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 18V ~ 36V |
| Moc: | 8W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5V |
| Napięcie wejściowe: | 24V |
Producent: TRACO POWER
Symbol producenta: TEN 8-2411 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.TEN8
karta katalogowa
Stan magazynowy:
10 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 20+ | 40+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 96,7700 | 93,3500 | 91,0800 | 90,2300 | 89,6000 |
Producent: TRACO POWER
Symbol producenta: TEN 8-2411
Obudowa dokładna: Rys.TEN8
Magazyn zewnętrzny:
146 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 107,6615 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1,5A |
| Sprawność: | 83% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 18V ~ 36V |
| Moc: | 8W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5V |
| Napięcie wejściowe: | 24V |