TEN 8-2411WI Traco Power
Symbol Micros:
UITEN8-2411WI
Obudowa: Rys.TEN8-WI
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 1.6A 8W 9-Pin PDIP
Parametry
| Prąd wyjściowy [A]: | 1600mA |
| Sprawność: | 87% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 9V ~ 36V |
| Moc: | 8W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5V |
| Napięcie wejściowe: | 24V |
Producent: TRACO POWER
Symbol producenta: TEN 8-2411WI RoHS
Obudowa dokładna: Rys.TEN8-WI
karta katalogowa
Stan magazynowy:
10 szt.
| ilość szt. | 1+ | 2+ | 5+ | 10+ | 20+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 110,1000 | 107,6000 | 105,2000 | 103,9000 | 102,9000 |
Producent: TRACO POWER
Symbol producenta: TEN 8-2411WI
Obudowa dokładna: Rys.TEN8-WI
Magazyn zewnętrzny:
59 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 122,5684 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1600mA |
| Sprawność: | 87% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 9V ~ 36V |
| Moc: | 8W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5V |
| Napięcie wejściowe: | 24V |