TEN 8-2423 Traco Power
Symbol Micros:
UITEN8-2423
Obudowa: Rys.TEN8
Module DC-DC 24VIN 2-OUT 15V/-15V 0.265A/-0.265A 8W 9-Pin Metal DIP
Parametry
| Prąd wyjściowy [A]: | 267mA |
| Sprawność: | 85% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 18V ~ 36V |
| Prąd wyjściowy2: | 267mA |
| Napięcie wyjściowe zakres [V]: | -15V ~ 15V |
| Moc: | 8W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 15V |
Producent: TRACO POWER
Symbol producenta: TEN 8-2423
Obudowa dokładna: Rys.TEN8
Magazyn zewnętrzny:
164 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 110,9741 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 267mA |
| Sprawność: | 85% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 18V ~ 36V |
| Prąd wyjściowy2: | 267mA |
| Napięcie wyjściowe zakres [V]: | -15V ~ 15V |
| Moc: | 8W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 15V |
| Napięcie wejściowe: | 24V |
| Napiecie wtórne 2: | -15V |