TEN 8-4811WI Traco Power
Symbol Micros:
UITEN8-4811WI
Obudowa: Rys.TEN8-WI
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 1.6A 8W 9-Pin PDIP
Parametry
| Prąd wyjściowy [A]: | 1600mA |
| Sprawność: | 87% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 18V ~ 75V |
| Moc: | 8W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5V |
| Napięcie wejściowe: | 48V |
Producent: TRACO POWER
Symbol producenta: TEN 8-4811WI
Obudowa dokładna: Rys.TEN8-WI
Magazyn zewnętrzny:
71 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 130,2980 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1600mA |
| Sprawność: | 87% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 18V ~ 75V |
| Moc: | 8W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5V |
| Napięcie wejściowe: | 48V |