TEP 150-2415WI Traco Power
Symbol Micros:
UITEP150-2415WI
Obudowa:
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 24V 6.3A 150W 9-Pin
Parametry
| Prąd wyjściowy [A]: | 6,3A |
| Sprawność: | 87% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 9V ~ 36V |
| Napięcie wyjściowe zakres [V]: | 24V ~ 28,8V |
| Moc: | 150W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 24V |
| Napięcie wejściowe: | 24V |
Producent: TRACO POWER
Symbol producenta: TEP 150-2415WI
Obudowa dokładna:
Magazyn zewnętrzny:
24 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 712,2219 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 6,3A |
| Sprawność: | 87% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 9V ~ 36V |
| Napięcie wyjściowe zakres [V]: | 24V ~ 28,8V |
| Moc: | 150W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 24V |
| Napięcie wejściowe: | 24V |