TES 1-0511 Traco Power
Symbol Micros:
UITES1-0511
Obudowa: Rys.TES1-0511
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 5V 0.2A 1W 5-Pin SMD Tube Podobny do: TPET0505X;
Parametry
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,2A |
| Sprawność: | 78% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 4,5V ~ 5,5V |
| Moc: | 1W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5V |
| Napięcie wejściowe: | 5V |
Producent: TRACO POWER
Symbol producenta: TES 1-0511 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.TES1-0511
karta katalogowa
Stan magazynowy:
10 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 30+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 19,7900 | 17,5900 | 16,2700 | 15,6100 | 15,2200 |
Producent: TRACO POWER
Symbol producenta: TES 1-0511
Obudowa dokładna: Rys.TES1-0511
Magazyn zewnętrzny:
4209 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 16,7289 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,2A |
| Sprawność: | 78% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 4,5V ~ 5,5V |
| Moc: | 1W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5V |
| Napięcie wejściowe: | 5V |