TMA 0505D Traco Power
Symbol Micros:
UITMA0505D
Obudowa: SIP 5
Module DC-DC 5VIN 2-OUT 5V/-5V 0.1A/-0.1A 1W 5-Pin SIP Odpowiednik: TMA0505D;
Parametry
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,1A |
| Sprawność: | 72% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 4,5V ~ 5,5V |
| Prąd wyjściowy2: | 100mA |
| Napięcie wyjściowe zakres [V]: | -5V ~ 5V |
| Moc: | 1W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5V |
Producent: TRACO POWER
Symbol producenta: TMA 0505D
Obudowa dokładna: SIP 5
Magazyn zewnętrzny:
945 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 20,6147 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,1A |
| Sprawność: | 72% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 4,5V ~ 5,5V |
| Prąd wyjściowy2: | 100mA |
| Napięcie wyjściowe zakres [V]: | -5V ~ 5V |
| Moc: | 1W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5V |
| Napięcie wejściowe: | 5V |
| Napiecie wtórne 2: | -5V |