TME 2405S Traco Power
Symbol Micros:
UITME2405S
Obudowa: SIP 4
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 0.2A 1W 4-Pin SIP TME2405S;
Parametry
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,2A |
| Sprawność: | 70% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 21,6V ~ 26,4V |
| Moc: | 1W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5V |
| Napięcie wejściowe: | 24V |
Producent: TRACO POWER
Symbol producenta: TME 2405S RoHS
Obudowa dokładna: SIP 4
Stan magazynowy:
10 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 30+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 20,3100 | 18,0500 | 16,7000 | 16,0300 | 15,6200 |
Producent: TRACO POWER
Symbol producenta: TME 2405S
Obudowa dokładna: SIP 4
Magazyn zewnętrzny:
598 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 18,2748 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,2A |
| Sprawność: | 70% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 21,6V ~ 26,4V |
| Moc: | 1W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5V |
| Napięcie wejściowe: | 24V |