TMR 2-2411WI Traco Power
Symbol Micros:
UITMR2-2411WI
Obudowa: Rys.TMR2
DC-DC Converters; 2W; 400mA; 5V; ESD 1.5kV; Vin 9V~36V; -40°C~85°C; EFF 76%;
Parametry
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,4A |
| Sprawność: | 76% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 9V ~ 36V |
| Napięcie wyjściowe zakres [V]: | 5V |
| Moc: | 2,0W |
| Prąd wyjściowy1: | 400mA |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5V |
Producent: TRACO POWER
Symbol producenta: TMR 2-2411WI RoHS
Obudowa dokładna: Rys.TMR2
karta katalogowa
Stan magazynowy:
4 szt.
| ilość szt. | 1+ | 4+ | 8+ | 20+ | 40+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 55,8200 | 52,3400 | 51,2800 | 50,3300 | 49,8400 |
Producent: TRACO POWER
Symbol producenta: TMR 2-2411WI
Obudowa dokładna: Rys.TMR2
Magazyn zewnętrzny:
90 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 61,2842 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,4A |
| Sprawność: | 76% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 9V ~ 36V |
| Napięcie wyjściowe zakres [V]: | 5V |
| Moc: | 2,0W |
| Prąd wyjściowy1: | 400mA |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5V |
| Napięcie wejściowe: | 24V |
| Napiecie wtórne 1: | 5V |