TMR 3-2423WI Traco Power
Symbol Micros:
UITMR3-2423WI
Obudowa: SIP 8
Module DC-DC 24VIN 2-OUT 15V/-15V 0.1A/-0.1A 3W 7-Pin SIP
Parametry
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,1A |
| Sprawność: | 81% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 9V ~ 36V |
| Prąd wyjściowy2: | 100mA |
| Napięcie wyjściowe zakres [V]: | +/-15V |
| Moc: | 3,0W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 15V |
Producent: TRACO POWER
Symbol producenta: TMR 3-2423WI
Obudowa dokładna: SIP 8
Magazyn zewnętrzny:
87 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 85,7497 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,1A |
| Sprawność: | 81% |
| Napięcie wejściowe zakres: | 9V ~ 36V |
| Prąd wyjściowy2: | 100mA |
| Napięcie wyjściowe zakres [V]: | +/-15V |
| Moc: | 3,0W |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 15V |
| Napięcie wejściowe: | 24V |
| Napiecie wtórne 2: | -15V |