TMS320F28377SPZPT Texas Instruments
Symbol Micros:
UITMS320f28377spzpt
Obudowa: HTQFP100
32-bit MCU; 1MB-FLASH; 164kB-RAM; 41 I/O; 1,14V~3,47V; 200MHz; A/D; D/A; UART; SPI; TWI; CAN; USB; -40°C ~ 105°C; TMS320F28377SPZP-0;
Parametry
| Pamięć RAM: | 164kB |
| Obudowa: | HTQFP100 |
| Liczba wejść/wyjść: | 41 |
| Częstotliwość: | 200MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,14V~3,47V |
| Pamięć FLASH: | 1MB |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Pamięć RAM: | 164kB |
| Obudowa: | HTQFP100 |
| Liczba wejść/wyjść: | 41 |
| Częstotliwość: | 200MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,14V~3,47V |
| Pamięć FLASH: | 1MB |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Architektura: | 32-bit |
| Producent: | Texas Instruments |
| Interfejs CAN: | TAK |
| Interfejs CRYPT: | NIE |
| Interfejs ETHERNET: | NIE |
| Interfejs SPI: | TAK |
| Interfejs TWI (I2C): | TAK |
| Interfejs UART/USART: | TAK |
| Interfejs USB: | TAK |
| Przetwornik A/D: | TAK |
| Przetwornik D/A: | TAK |