USB2512B-AEZG
Symbol Micros:
UIUSB2512b-aezg
Obudowa: VQFN36
Low Speed/Full Speed/High Speed USB 2.0 High Speed Hub Controller USB 2.0 3.3V USB2512B-AEZG-TR (3000/RL)
Parametry
| Producent: | MICROCHIP |
| Standard: | USB 2.0 |
| Funkcja układu: | Hub Controller |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V~3,6V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Obudowa: | VQFN36 |
Producent: Microchip
Symbol producenta: USB2512B-AEZG RoHS
Obudowa dokładna: VQFN36
karta katalogowa
Stan magazynowy:
20 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 9,7200 | 7,7200 | 6,9800 | 6,6000 | 6,4800 |
Producent: Microchip
Symbol producenta: USB2512B-AEZG
Obudowa dokładna: VQFN36
Magazyn zewnętrzny:
523 szt.
| ilość szt. | 490+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 6,4800 |
| Producent: | MICROCHIP |
| Standard: | USB 2.0 |
| Funkcja układu: | Hub Controller |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V~3,6V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Obudowa: | VQFN36 |