USB6B1
Symbol Micros:
UIUSB6b1
Obudowa: SOP08
USB Port Protection; 500W; 8kV; 25A; 6V; -40°C~85°C; Odpowiednik: USB6B1RL;
Parametry
| Napięcie pracy: | 6V |
| Obudowa: | SOP08 |
| Typ układu scalonego: | TVS DIODE |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
Producent: ST
Symbol producenta: USB6B1RL RoHS
Obudowa dokładna: SOP08t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
968 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,4000 | 1,4500 | 1,1200 | 1,0100 | 0,9590 |
Producent: ST
Symbol producenta: USB6B1RL
Obudowa dokładna: SOP08
Magazyn zewnętrzny:
5225 szt.
| ilość szt. | 25+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0807 |
Producent: ST
Symbol producenta: USB6B1RL
Obudowa dokładna: SOP08
Magazyn zewnętrzny:
7500 szt.
| ilość szt. | 2500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9590 |
| Napięcie pracy: | 6V |
| Obudowa: | SOP08 |
| Typ układu scalonego: | TVS DIODE |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |