XC95288XL-10TQG144C
Symbol Micros:
UIXC95288x-10t144
Obudowa: TQFP144
CPLD ISP; 6400 bramek; 288 makroceli; 117 I/O; 10ns; 3V~3,6V; 0°C ~ 70°C; Odpowiednik: XC95288XL-10TQG144C; XC95288X-10TQG144C;
Parametry
| Liczba wejść/wyjść: | 117 |
| Liczba makroceli: | 288 |
| Obudowa: | TQFP144 |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V ~ 3,6V |
| Czas propagacji: | 10ns |
| Producent: | XILINX |
| Temperatura pracy (zakres): | 0°C ~ 70°C |
| Liczba wejść/wyjść: | 117 |
| Liczba makroceli: | 288 |
| Obudowa: | TQFP144 |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V ~ 3,6V |
| Czas propagacji: | 10ns |
| Producent: | XILINX |
| Temperatura pracy (zakres): | 0°C ~ 70°C |
| Typ: | CPLD |