XC9572XL-10VQG64C
Symbol Micros:
UIXC9572x-10vq64c
Obudowa: VQFP64
CPLD ISP; 1600 bramek; 72 makrocele; 52 I/O; 10ns; 3V~3,6V; 0°C ~ 70°C;
Parametry
| Liczba wejść/wyjść: | 52 |
| Liczba makroceli: | 72 |
| Obudowa: | VQFP64 |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V ~ 3,6V |
| Częstotliwość zegara: | 66,7MHz |
| Czas propagacji: | 10ns |
| Producent: | XILINX |
| Liczba wejść/wyjść: | 52 |
| Liczba makroceli: | 72 |
| Obudowa: | VQFP64 |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V ~ 3,6V |
| Częstotliwość zegara: | 66,7MHz |
| Czas propagacji: | 10ns |
| Producent: | XILINX |
| Temperatura pracy (zakres): | 0°C ~ 70°C |
| Typ: | CPLD |