AD9983AKSTZ-140
Symbol Micros:
UPAD9983akstz-140
Obudowa: LQFP80
AFE Video 3ADC 8bit 1.8V/3.3V
Parametry
| Producent: | Analog Devices |
| Typ układu scalonego: | Przetwornik ADC |
| Liczba kanałów: | 3 |
| Liczba bitów: | 8 bit |
| Szybość próbkowania: | 140Msps |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,7V ~ 3,47V |
| Temperatura pracy (zakres): | 0°C ~ 70°C |
| Producent: | Analog Devices |
| Typ układu scalonego: | Przetwornik ADC |
| Liczba kanałów: | 3 |
| Liczba bitów: | 8 bit |
| Szybość próbkowania: | 140Msps |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,7V ~ 3,47V |
| Temperatura pracy (zakres): | 0°C ~ 70°C |
| Obudowa: | LQFP80 |