ADS131A04IPBS TI
Symbol Micros:
UPADS131a04ipbs
Obudowa: TQFP32
AFE General Purpose 4ADC 24bit 3.3V 32-Pin TQFP Tray ADS131A04IPBSR
Parametry
| Producent: | Texas Instruments |
| Typ układu scalonego: | Przetwornik ADC |
| Typ wejścia/wyjścia: | Różnicowe |
| Liczba kanałów: | 4 |
| Liczba bitów: | 24 bit |
| Szybość próbkowania: | 128ksps |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V ~ 5,5V |
| Producent: | Texas Instruments |
| Typ układu scalonego: | Przetwornik ADC |
| Typ wejścia/wyjścia: | Różnicowe |
| Liczba kanałów: | 4 |
| Liczba bitów: | 24 bit |
| Szybość próbkowania: | 128ksps |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V ~ 5,5V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Obudowa: | TQFP32 |