LIS2DH12TR
Symbol Micros:
UPLIS2dh12
Obudowa: LGA12
Przyspieszeniomierz MEMS, 3-osiowy, Cyfrowe, X, Y, Z, + 2g, + 4g, + 8g, + 16g, 1.7 V, 3.6 V ;
Parametry
| Zakres napięcia zasilania: | 1.71~3.6V |
| Obudowa: | LGA12 |
| Zakres temperatur pracy: | -40°C ~ 85°C |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Typ układu scalonego: | Czujnik ruchu MEMS |
| Montaż: | SMD |
Producent: ST
Symbol producenta: LIS2DH12TR RoHS
Obudowa dokładna: LGA12
karta katalogowa
Stan magazynowy:
4780 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 6,0000 | 4,2000 | 3,5700 | 3,2700 | 3,1600 |
Producent: ST
Symbol producenta: LIS2DH12TR
Obudowa dokładna: LGA12
Magazyn zewnętrzny:
247940 szt.
| ilość szt. | 8000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,1600 |
Producent: ST
Symbol producenta: LIS2DH12TR
Obudowa dokładna: LGA12
Magazyn zewnętrzny:
91242 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,1734 |
| Zakres napięcia zasilania: | 1.71~3.6V |
| Obudowa: | LGA12 |
| Zakres temperatur pracy: | -40°C ~ 85°C |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Typ układu scalonego: | Czujnik ruchu MEMS |
| Montaż: | SMD |