MCP3204-CI/P
Symbol Micros:
UPMCP3204-ci/p
Obudowa: PDIP14
4x 12-bit 100ksps SAR ADC, +/-2 LSB max INL, Serial Out, 2.7÷5.5V, -40÷85°C
Parametry
| Producent: | MICROCHIP |
| Typ układu scalonego: | Przetwornik ADC |
| Liczba kanałów: | 4 |
| Liczba bitów: | 12bit |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,7V~5,5V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Obudowa: | PDIP14 |
Producent: Microchip
Symbol producenta: MCP3204-CI/P RoHS
Obudowa dokładna: PDIP14
karta katalogowa
Stan magazynowy:
6 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 30+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 7,6300 | 6,0500 | 5,1500 | 4,7300 | 4,4900 |
Producent: Microchip
Symbol producenta: MCP3204-CI/P
Obudowa dokładna: PDIP14
Magazyn zewnętrzny:
45 szt.
| ilość szt. | 5+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 5,8620 |
| Producent: | MICROCHIP |
| Typ układu scalonego: | Przetwornik ADC |
| Liczba kanałów: | 4 |
| Liczba bitów: | 12bit |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,7V~5,5V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Obudowa: | PDIP14 |