MCP3422A0-E/MS
Symbol Micros:
UPMCP3422a0e/ms
Obudowa: MSOP08
2-Channel Single ADC Delta-Sigma 3.75sps 18-bit Serial Automotive 8-Pin MSOP MCP3422A0T-E/MS
Parametry
| Producent: | ANALOG DEVICES |
| Typ układu scalonego: | Przetwornik ADC |
| Typ wejścia/wyjścia: | Różnicowe |
| Liczba kanałów: | 2 |
| Liczba bitów: | 18 bit |
| Szybość próbkowania: | 3,75sps |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,7V ~ 5,5V |
| Producent: | ANALOG DEVICES |
| Typ układu scalonego: | Przetwornik ADC |
| Typ wejścia/wyjścia: | Różnicowe |
| Liczba kanałów: | 2 |
| Liczba bitów: | 18 bit |
| Szybość próbkowania: | 3,75sps |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,7V ~ 5,5V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Obudowa: | MSOP08 |