SDP810-500PA Sensirion Pressure Sensor
Symbol Micros:
UPSDP810-500PA
Obudowa: Rys.SDP810-500PA
Digital Differential Pressure Sensor 1-101532-01; SDP810-500Pa;
Parametry
| Zakres napięcia zasilania: | 2,7V ~ 5,5V |
| Zakres temperatur pracy: | -40°C ~ 85°C |
| Rozdzielczość: | 16bit |
| Interfejs: | I2C |
| Typ czujnika: | Ciśnienia |
Producent: SENSIRION
Symbol producenta: SDP810-500PA RoHS
Obudowa dokładna: Rys.SDP810-500PA
karta katalogowa
Stan magazynowy:
7 szt.
| ilość szt. | 1+ | 2+ | 5+ | 10+ | 20+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 79,5600 | 76,9300 | 74,5100 | 73,2500 | 72,3300 |
Producent: SENSIRION
Symbol producenta: SDP810-500PA RoHS
Obudowa dokładna: Rys.SDP810-500PA
karta katalogowa
Stan magazynowy:
160 szt.
| ilość szt. | 1+ | 2+ | 5+ | 10+ | 20+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 79,5600 | 76,9300 | 74,5100 | 73,2500 | 72,3300 |
Producent: SENSIRION
Symbol producenta: SDP810-500PA
Obudowa dokładna: Rys.SDP810-500PA
Magazyn zewnętrzny:
1040 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 72,3300 |
Producent: SENSIRION
Symbol producenta: SDP810-500Pa
Obudowa dokładna: Rys.SDP810-500PA
Magazyn zewnętrzny:
837 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 116,2840 |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,7V ~ 5,5V |
| Zakres temperatur pracy: | -40°C ~ 85°C |
| Rozdzielczość: | 16bit |
| Interfejs: | I2C |
| Typ czujnika: | Ciśnienia |