TMP275AIDGKR
Symbol Micros:
UPTMP275aidgk
Obudowa: VSSOP08
IC: czujnik temperatury; -40÷125°C; VSSOP8; SMD; Dokł: +0,5°C; Temp Sensor Digital Serial (2-Wire) 8-Pin VSSOP T/R; TMP275AIDGKT; TMP275AIDGKR;
Parametry
| Zakres napięcia zasilania: | 2.7÷5.5V |
| Obudowa: | VSSOP08 |
| Zakres temperatur pracy: | -40÷125°C |
| Producent: | Texas Instruments |
| Typ układu scalonego: | Czujnik temperatury |
| Montaż: | SMD |
Producent: Texas Instruments
Symbol producenta: TMP275AIDGKT
Obudowa dokładna: VSSOP08
Magazyn zewnętrzny:
1000 szt.
| ilość szt. | 250+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 7,7276 |
| Zakres napięcia zasilania: | 2.7÷5.5V |
| Obudowa: | VSSOP08 |
| Zakres temperatur pracy: | -40÷125°C |
| Producent: | Texas Instruments |
| Typ układu scalonego: | Czujnik temperatury |
| Montaż: | SMD |