74LVC08AD,112
Symbol Micros:
UT008lvc d
Obudowa: SOP14
Quad 2-Input AND Gate 74LVC08AD; SN74LVC08AD; 74LVC08AD.112; SN74LVC08ADR; SN74LVC08ADRG3; 74LVC08AD,118; 74LVC08AD,112; 74LVC08AD.112; 74LVC08AD.118;
Parametry
| Producent: | Nexperia |
| Rodzaj: | Bramki logiczne |
| Typ układu scalonego: | Cyfrowy |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,65V~3,6V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | SOP14 |
Producent: Nexperia
Symbol producenta: 74LVC08AD,118
Obudowa dokładna: SOP14
Magazyn zewnętrzny:
15000 szt.
| ilość szt. | 2500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3106 |
| Producent: | Nexperia |
| Rodzaj: | Bramki logiczne |
| Typ układu scalonego: | Cyfrowy |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,65V~3,6V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | SOP14 |