74LVC2G14GW-Q100H
Symbol Micros:
UT014lvc2g-q100h
Obudowa: SOT363
Inverter Schmitt Trigger 2-Element CMOS Automotive 6-Pin TSSOP T/R
Parametry
| Producent: | NXP |
| Rodzaj: | Inwerter |
| Typ układu scalonego: | Cyfrowy |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,65V ~ 5,5V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | SOT363 |
Producent: NXP
Symbol producenta: 74LVC2G14GW-Q100H RoHS
Obudowa dokładna: SOT363 t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
500 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0500 | 0,5790 | 0,3830 | 0,3190 | 0,3000 |
Producent: Nexperia
Symbol producenta: 74LVC2G14GW-Q100H
Obudowa dokładna: SOT363
Magazyn zewnętrzny:
3000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3000 |
| Producent: | NXP |
| Rodzaj: | Inwerter |
| Typ układu scalonego: | Cyfrowy |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,65V ~ 5,5V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | SOT363 |