SN74HC164N
Symbol Micros:
UT164hc
Obudowa: PDIP14
8-bit Serial-In / Parallel-Out Shift Register 74HC164N, MM74HC164N, CD74HC164E, SN74HC164N, MC74HC164ANG, M74HC164B1R; 74HC164 PDIP14;
Parametry
| Producent: | Texas Instruments |
| Rodzaj: | Rejestr przesuwny licznika |
| Typ układu scalonego: | Cyfrowy |
| Zakres napięcia zasilania: | 2V~6V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Montaż: | THT |
| Obudowa: | PDIP14 |
Producent: Texas Instruments
Symbol producenta: SN74HC164N RoHS
Obudowa dokładna: PDIP14
Stan magazynowy:
1000 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 25+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,4500 | 1,4800 | 1,2500 | 1,0300 | 0,9780 |
Producent: Texas Instruments
Symbol producenta: SN74HC164N
Obudowa dokładna: PDIP14
Magazyn zewnętrzny:
1150 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,1942 |
| Producent: | Texas Instruments |
| Rodzaj: | Rejestr przesuwny licznika |
| Typ układu scalonego: | Cyfrowy |
| Zakres napięcia zasilania: | 2V~6V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Montaż: | THT |
| Obudowa: | PDIP14 |