4890N EBM-PAPST wentylator AC
Symbol Micros:
W 1138v230-4890N
Obudowa: Rys.4890N
119x119x38mm, 230V AC, łożysko ślizgowe, 80m3/h; 11W; 1550RPM; 25dBA; 55000h/40°C
Parametry
| Wydajność [m3/h]: | 80m3/h |
| Pobór mocy [W]: | 11W |
| Poziom hałasu: | 25dBa |
| Prędkość obrotowa: | 1550RPM |
| Wymiary korpusu: | 119x119x38mm |
| Producent: | ebm-papst |
| Napięcie [AC]: | 230V |
Producent: EBMPAPST
Symbol producenta: 4890N
Obudowa dokładna: Rys.4890N
Magazyn zewnętrzny:
192 szt.
| ilość szt. | 36+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 120,9630 |
| Wydajność [m3/h]: | 80m3/h |
| Pobór mocy [W]: | 11W |
| Poziom hałasu: | 25dBa |
| Prędkość obrotowa: | 1550RPM |
| Wymiary korpusu: | 119x119x38mm |
| Producent: | ebm-papst |
| Napięcie [AC]: | 230V |
| Typ łożyska: | Ślizgowe |