B72520E0300K062 TDK Warystor
Symbol Micros: WA B72520E0300K062
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.WAsmd1206
Napięcie warystora: 47V; 30VAC; 38VDC; SMD; 1206; 200A; 1.1J; 500pF; 8mW; temperatura pracy: -55°C~150°C
Parametry
Pojemność: 500pF
Napięcie warystora: 47V
Wskaźnik energii przepięć: 1,1J
Maksymalne napięcie DC: 38V
Maksymalne napięcie AC: 30V
Prąd: 200A
Obudowa: 3216 mm
Stan magazynowy:
2000 szt.
ilość szt. 3+ 20+ 100+ 500+ 2000+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
2000/4000
Producent: TDK Symbol producenta: B72520E300K62 Obudowa dokładna: Rys.WAsmd1206
Magazyn zewnętrzny:
220000 szt.
ilość szt. 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
2000
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: EPCOS Symbol producenta: B72520E0300K062 Obudowa dokładna: Rys.WAsmd1206
Magazyn zewnętrzny:
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Pojemność: 500pF
Napięcie warystora: 47V
Maksymalne napięcie DC: 38V
Maksymalne napięcie AC: 30V
Prąd: 200A
Obudowa: 3216 mm
Obudowa: 1206 cal
Moc: 8mW
Producent: TDK
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 150°C