B72520T0140K062 TDK Warystor
Symbol Micros: WA B72520T0140K062
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.WAsmd1206
Napięcie warystora: 22V; 14VAC; 18VDC; SMD; 1206; 200A; 500mJ; 250pF; 8mW; temperatura pracy: -55°C~125°C
Parametry
Pojemność: 250pF
Napięcie warystora: 22V
Wskaźnik energii przepięć: 0,5J
Maksymalne napięcie DC: 18V
Maksymalne napięcie AC: 14V
Prąd: 200A
Obudowa: 3216 mm
Stan magazynowy:
1770 szt.
ilość szt. 3+ 20+ 100+ 300+ 1000+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
3000
Producent: TDK Symbol producenta: B72520T140K62 Obudowa dokładna: Rys.WAsmd1206
Magazyn zewnętrzny:
279000 szt.
ilość szt. 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
3000
musi przekraczać 40 Euro.
Pojemność: 250pF
Napięcie warystora: 22V
Maksymalne napięcie DC: 18V
Maksymalne napięcie AC: 14V
Prąd: 200A
Obudowa: 3216 mm
Obudowa: 1206 cal
Moc: 8mW
Producent: TDK
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C