B72520T0350K062 TDK Warystor
Symbol Micros: WA B72520T0350K062
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.WAsmd1206
Napięcie warystora: 56V; 35VAC; 45VDC; SMD; 1206; 400A; 400mJ; 200pF; 8mW; temperatura pracy: -55°C~125°C
Parametry
Pojemność: 200pF
Napięcie warystora: 56V
Wskaźnik energii przepięć: 0,4J
Maksymalne napięcie DC: 45V
Maksymalne napięcie AC: 35V
Prąd: 400A
Obudowa: 3216 mm
Producent: EPCOS Symbol producenta: B72520T0350K062 RoHS Obudowa dokładna: Rys.WAsmd1206
Stan magazynowy:
160 szt.
ilość szt. 3+ 20+ 100+ 500+ 2000+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
2000
Producent: TDK Symbol producenta: B72520T350K62 Obudowa dokładna: Rys.WAsmd1206
Magazyn zewnętrzny:
1506000 szt.
ilość szt. 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
2000
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: EPCOS Symbol producenta: B72520T0350K062V09 Obudowa dokładna: Rys.WAsmd1206
Magazyn zewnętrzny:
472000 szt.
musi przekraczać 40 Euro.
Pojemność: 200pF
Napięcie warystora: 56V
Maksymalne napięcie DC: 45V
Maksymalne napięcie AC: 35V
Prąd: 400A
Obudowa: 3216 mm
Obudowa: 1206 cal
Moc: 8mW
Producent: TDK
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C