B72530T0350K062 TDK Warystor
Symbol Micros: WA B72530T0350K062
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.WAsmd1210
Napięcie warystora: 56V; 35VAC; 45VDC; SMD; 1210; 250A; 2J; 600pF; 10mW; temperatura pracy: -55°C~125°C
Parametry
Pojemność: 600pF
Napięcie warystora: 56V
Wskaźnik energii przepięć: 2J
Maksymalne napięcie DC: 45V
Maksymalne napięcie AC: 35V
Prąd: 250A
Obudowa: 3225 mm
Producent: EPCOS Symbol producenta: B72530T350K62 RoHS Obudowa dokładna: Rys.WAsmd1210
Stan magazynowy:
95 szt.
ilość szt. 3+ 20+ 100+ 500+ 2000+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
2000
Producent: TDK Symbol producenta: B72530T350K62 Obudowa dokładna: Rys.WAsmd1210
Magazyn zewnętrzny:
18000 szt.
ilość szt. 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
2000
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Pojemność: 600pF
Napięcie warystora: 56V
Wskaźnik energii przepięć: 2J
Maksymalne napięcie DC: 45V
Maksymalne napięcie AC: 35V
Prąd: 250A
Obudowa: 3225 mm
Obudowa: 1210 cal
Moc: 0,01W
Producent: TDK
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C