B72530T0400K062 TDK Warystor
Symbol Micros: WA B72530T0400K062
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.WAsmd1210
Napięcie warystora: 68V; 40VAC; 56VDC; SMD; 1210; 250A; 2,3J; 500pF; 10mW; temperatura pracy: -55°C~125°C
Parametry
Pojemność: 500pF
Napięcie warystora: 68V
Wskaźnik energii przepięć: 2,3J
Maksymalne napięcie DC: 56V
Maksymalne napięcie AC: 40V
Prąd: 250A
Obudowa: 3225 mm
Stan magazynowy:
2000 szt.
ilość szt. 3+ 20+ 100+ 500+ 2000+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
2000
Producent: EPCOS Symbol producenta: B72530T0400K062V09 Obudowa dokładna: Rys.WAsmd1210
Magazyn zewnętrzny:
397600 szt.
ilość szt. 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
2000
musi przekraczać 40 Euro.
Towar w drodze
Planowany termin:
Ilość szt.: 200
Pojemność: 500pF
Napięcie warystora: 68V
Maksymalne napięcie DC: 56V
Maksymalne napięcie AC: 40V
Prąd: 250A
Obudowa: 3225 mm
Obudowa: 1210 cal
Moc: 0,01W
Producent: TDK
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C