B72650M0251K072 TDK Warystor
Symbol Micros: WA B72650M0251K072
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.WAsmd3225
Napięcie warystora: 390V; 250VAC; 320VDC; SMD; 3225; 400A; 8.2J; 55pF; 100mW; temperatura pracy: -40°C~85°C
Parametry
Pojemność: 55pF
Napięcie warystora: 390V
Wskaźnik energii przepięć: 8,2J
Maksymalne napięcie DC: 320V
Maksymalne napięcie AC: 250V
Prąd: 400A
Obudowa: 8063 mm
Stan magazynowy:
1000 szt.
ilość szt. 2+ 10+ 50+ 200+ 1000+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1000
Producent: EPCOS Symbol producenta: B72650M0251K072 Obudowa dokładna: Rys.WAsmd3225
Magazyn zewnętrzny:
47000 szt.
ilość szt. 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1000
musi przekraczać 40 Euro.
Pojemność: 55pF
Napięcie warystora: 390V
Maksymalne napięcie DC: 320V
Maksymalne napięcie AC: 250V
Prąd: 400A
Obudowa: 8063 mm
Obudowa: 3225 cal
Moc: 0,1W
Producent: TDK
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 85°C