B72650M0251K072 TDK Warystor
Symbol Micros:
WA B72650M0251K072
Obudowa: Rys.WAsmd3225
Napięcie warystora: 390V; 250VAC; 320VDC; SMD; 3225; 400A; 8.2J; 55pF; 100mW; temperatura pracy: -40°C~85°C
Parametry
| Pojemność: | 55pF |
| Napięcie warystora: | 390V |
| Wskaźnik energii przepięć: | 8,2J |
| Maksymalne napięcie DC: | 320V |
| Maksymalne napięcie AC: | 250V |
| Prąd: | 400A |
| Obudowa: | 8063 mm |
Producent: TDK
Symbol producenta: B72650M0251K072 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.WAsmd3225
karta katalogowa
Stan magazynowy:
1000 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,9400 | 1,1700 | 0,9030 | 0,8150 | 0,7750 |
Producent: EPCOS
Symbol producenta: B72650M0251K072
Obudowa dokładna: Rys.WAsmd3225
Magazyn zewnętrzny:
47000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,7750 |
| Pojemność: | 55pF |
| Napięcie warystora: | 390V |
| Wskaźnik energii przepięć: | 8,2J |
| Maksymalne napięcie DC: | 320V |
| Maksymalne napięcie AC: | 250V |
| Prąd: | 400A |
| Obudowa: | 8063 mm |
| Obudowa: | 3225 cal |
| Moc: | 0,1W |
| Producent: | TDK |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |