B72650M300K72 TDK Warystor
Symbol Micros: WA B72650M300K72
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.WAsmd3225
Napięcie warystora: 47V; 30VAC; 38VDC; SMD; 3225; 100A; 0.9J; 720pF; 10mW; temperatura pracy: -40°C~85°C
Parametry
Pojemność: 720pF
Napięcie warystora: 47V
Wskaźnik energii przepięć: 0,9J
Maksymalne napięcie DC: 38V
Maksymalne napięcie AC: 30V
Prąd: 100A
Obudowa: 8063 mm
Stan magazynowy:
1000 szt.
ilość szt. 3+ 20+ 100+ 300+ 1000+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1000
Producent: EPCOS Symbol producenta: B72650M0300K072 Obudowa dokładna: Rys.WAsmd3225
Magazyn zewnętrzny:
96000 szt.
ilość szt. 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1000
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: TDK Symbol producenta: B72650M300K72 Obudowa dokładna: Rys.WAsmd3225
Magazyn zewnętrzny:
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Pojemność: 720pF
Napięcie warystora: 47V
Maksymalne napięcie DC: 38V
Maksymalne napięcie AC: 30V
Prąd: 100A
Obudowa: 8063 mm
Obudowa: 3225 cal
Moc: 0,01W
Producent: TDK
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 85°C