LM224N
Symbol Micros:
WO224
Obudowa: PDIP14
Quad Op-Amp, GBW 1.2MHz, SR 0.5V/us, Voff 3mV, +/-1.5÷+/-16V, -25÷85°C LM224NE4
Parametry
| Napięcie pracy: | 3V ~ 30V |
| Pasmo przenoszenia: | 1,2MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 0,5V/us |
| Obudowa: | PDIP14 |
| Producent: | Texas Instruments |
| Temperatura pracy (zakres): | -25°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Napięcie pracy: | 3V ~ 30V |
| Pasmo przenoszenia: | 1,2MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 0,5V/us |
| Obudowa: | PDIP14 |
| Producent: | Texas Instruments |
| Temperatura pracy (zakres): | -25°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Montaż: | THT |
| Liczba kanałów: | 4 |