LM224DT
Symbol Micros:
WO224 d
Obudowa: SOP14
Quad Op-Amp, GBW 1.2MHz, SR 0.5V/us, Voff 3mV, +/-1.5÷+/-16V, -25÷85°C LM224DT; LM224D-ST; LM224D-GURT; LM224D;
Parametry
| Napięcie pracy: | 1,5V ~ 16V |
| Pasmo przenoszenia: | 1,2MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 0,5V/us |
| Obudowa: | SOP14 |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Temperatura pracy (zakres): | -25°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
Producent: ST
Symbol producenta: LM224DT RoHS
Obudowa dokładna: SOP14t/r
Stan magazynowy:
4360 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,2700 | 0,6770 | 0,5270 | 0,4770 | 0,4600 |
Producent: ST
Symbol producenta: LM224DT
Obudowa dokładna: SOP14
Magazyn zewnętrzny:
38900 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4600 |
Producent: ST
Symbol producenta: LM224DT
Obudowa dokładna: SOP14
Magazyn zewnętrzny:
1627500 szt.
| ilość szt. | 7500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4600 |
Producent: ST
Symbol producenta: LM224DT
Obudowa dokładna: SOP14
Magazyn zewnętrzny:
385000 szt.
| ilość szt. | 2500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4600 |
| Napięcie pracy: | 1,5V ~ 16V |
| Pasmo przenoszenia: | 1,2MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 0,5V/us |
| Obudowa: | SOP14 |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Temperatura pracy (zakres): | -25°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Montaż: | SMD |
| Liczba kanałów: | 4 |