LM321MF SOT-23-5 3000/REEL HANSCHIP
Symbol Micros:
WO321mf lm HAN
Obudowa: SOT23-5
5mV 45nA 400V/ms 85dB 3V~32V 1MHz 1 SOT-23-5 Amplifiers ROHS
Parametry
| Napięcie pracy: | 3V ~ 32V |
| Pasmo przenoszenia: | 1MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 0,4V/us |
| Obudowa: | SOT23-5 |
| Producent: | HANSCHIP |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Napięcie pracy: | 3V ~ 32V |
| Pasmo przenoszenia: | 1MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 0,4V/us |
| Obudowa: | SOT23-5 |
| Producent: | HANSCHIP |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Montaż: | SMD |
| Liczba kanałów: | 1 |