GS358-FR DFN-8-EP(2x2) GAINSIL
Symbol Micros:
WO358qt GAI
Obudowa: DFN08
Dual Op-Amp, GBW 1.1MHz, SR 0.6V/us, Voff 2mV, ±1.5÷±15V, 0÷70°C
Parametry
| Pasmo przenoszenia: | 1MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 0,6V/us |
| Obudowa: | DFN08 |
| Producent: | GAINSIL |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Montaż: | SMD |
| Pasmo przenoszenia: | 1MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 0,6V/us |
| Obudowa: | DFN08 |
| Producent: | GAINSIL |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Montaż: | SMD |
| Liczba kanałów: | 2 |