ADA4522-2ARZ Analog Devices
Symbol Micros:
WO4522-2arz ada
Obudowa: SOIC08
Op Amp Dual Auto Zero/Chopper R-R O/P +27.5V/55V 8-Pin SOIC N Tube ADA4522-2ARZ-RL; ADA4522-2ARZ-R7;
Parametry
| Napięcie pracy: | 4,5V ~ 55V |
| Pasmo przenoszenia: | 2,7MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 1,4V/us |
| Obudowa: | SOIC08 |
| Producent: | ANALOG DEVICES |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
Producent: AD - Analog Devices
Symbol producenta: ADA4522-2ARZ-R7
Obudowa dokładna: SOIC08
Magazyn zewnętrzny:
800 szt.
| ilość szt. | 5+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 10,2584 |
| Napięcie pracy: | 4,5V ~ 55V |
| Pasmo przenoszenia: | 2,7MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 1,4V/us |
| Obudowa: | SOIC08 |
| Producent: | ANALOG DEVICES |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Montaż: | SMD |
| Liczba kanałów: | 2 |