NE5534P(LX) DIP-8 LINGXINGIC
Symbol Micros:
WO5534n LX
Obudowa: PDIP08
500uV 800nA 13V/us 100dB 24MHz 4mA 1 DIP-8 Amplifiers RoHS ODPOWIEDNIK: NE5534P; NE5534N;
Parametry
| Napięcie pracy: | 6V ~ 40V |
| Pasmo przenoszenia: | 24MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 13V/us |
| Obudowa: | PDIP08 |
| Producent: | LINGXINGIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
Producent: LINGXINGIC
Symbol producenta: NE5534P(LX) RoHS
Obudowa dokładna: PDIP08
Stan magazynowy:
150 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 150+ | 600+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,8800 | 1,8100 | 1,4300 | 1,3200 | 1,2500 |
| Napięcie pracy: | 6V ~ 40V |
| Pasmo przenoszenia: | 24MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 13V/us |
| Obudowa: | PDIP08 |
| Producent: | LINGXINGIC |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Montaż: | THT |
| Liczba kanałów: | 1 |