LMC6001BIN Texas Instruments
Symbol Micros:
WO6001bin lmc
Obudowa: PDIP08
R-R Out Op-Amp, GBW 1.3MHz, SR 1.5V/us, Voff 1mV max, 4.5÷15.5V, -40÷85°C LMC6001BIN/NOPB
Parametry
| Napięcie pracy: | 4,5V ~ 15,5V |
| Pasmo przenoszenia: | 1,3MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 1,5V/us |
| Obudowa: | PDIP08 |
| Producent: | Texas Instruments |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Napięcie pracy: | 4,5V ~ 15,5V |
| Pasmo przenoszenia: | 1,3MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 1,5V/us |
| Obudowa: | PDIP08 |
| Producent: | Texas Instruments |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Montaż: | THT |
| Liczba kanałów: | 1 |