LM7321MA
Symbol Micros:
WO7321ma lm
Obudowa: SOP08
R-R I/O Op-Amp, GBW 20MHz, SR 18V/us, Voff 700uV,+/-1.25÷+/-16V, -40÷125°C LM7321MA/NOPB, LM7321MAX/NOPB
Parametry
| Napięcie pracy: | 1,25V ~ 16V |
| Pasmo przenoszenia: | 20MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 18V/us |
| Obudowa: | SOP08 |
| Producent: | Texas Instruments |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
Producent: NSC
Symbol producenta: LM7321MAX/NOPB RoHS
Obudowa dokładna: SOP08t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
100 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 8,9900 | 7,1300 | 6,4500 | 6,1000 | 5,9900 |
Producent: Texas Instruments
Symbol producenta: LM7321MA/NOPB
Obudowa dokładna: SOP08
Magazyn zewnętrzny:
665 szt.
| ilość szt. | 380+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 5,9900 |
| Napięcie pracy: | 1,25V ~ 16V |
| Pasmo przenoszenia: | 20MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 18V/us |
| Obudowa: | SOP08 |
| Producent: | Texas Instruments |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Montaż: | SMD |
| Liczba kanałów: | 1 |