uA741CP
Symbol Micros:
WO741
Obudowa: PDIP08
General Purpose Op-Amp, GBW 1MHz, SR 0.5V/us, Voff 1mV, +/-5÷+/-22V, 0÷70°C uA741CN, uA741CP; Possible substitute: uA741CDT ; ćA741CP UA741CP NTE941M
Parametry
| Pasmo przenoszenia: | 1MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 0,5V/us |
| Obudowa: | PDIP08 |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Temperatura pracy (zakres): | 0°C ~ 70°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Montaż: | THT |
Producent: Texas Instruments
Symbol producenta: UA741CP RoHS
Obudowa dokładna: PDIP08
Stan magazynowy:
1000 szt.
| ilość szt. | 3+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,9500 | 1,2800 | 0,9140 | 0,7990 | 0,7490 |
Producent: Texas Instruments
Symbol producenta: UA741CP
Obudowa dokładna: PDIP08
Magazyn zewnętrzny:
4250 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,1410 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-25
Ilość szt.: 4000
| Pasmo przenoszenia: | 1MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 0,5V/us |
| Obudowa: | PDIP08 |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Temperatura pracy (zakres): | 0°C ~ 70°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Montaż: | THT |
| Liczba kanałów: | 1 |